607 543 141

ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Mokotów

Pon-Pt. 6:30 18:00     przedszkole po Angielsku EN przedszkole po Angielsku IT

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

pon., 04/03/2023 - 13:04

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Na znak solidaryzowania się z osobami ze spektrum autyzmu, przedszkolaki przyszły ubrane w kolorze niebieskim. Każde z nich dostało przypinkę w kształcie serca z dopiskiem „Jestem wyjątkowy jak każdy inny”. Odbyły się także zajęcia edukacyjne, których celem było zwiększenie świadomości, wrażliwości oraz tolerancji dla odmiennych możliwości i potrzeb osób ze spektrum autyzmu. Zajęcia przyczyniły się do kształtowania właściwych postaw prospołecznych oraz przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu.  Pamiętajmy- Każdy z nas jest inny, ale tak samo wyjątkowy!