607 543 141

ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Mokotów

Pon-Pt. 6:30 18:00     przedszkole po Angielsku EN przedszkole po Angielsku IT

Światowy Dzień Recyklingu

pt., 03/17/2023 - 13:23

18 Marca obchodzimy Światowy Dzień Recyklingu. Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne wyjaśniające czym jest recykling i czemu jest tak ważny dla nas i środowiska naturalnego. Punktem wyjścia do zastosowania recyklingu jest właściwa i staranna segregacja odpadów, której dzieci uczyły się podczas zajęć. Światowy Dzień Recyklingu w przedszkolu stał się kolejną okazją, by kształcić u dzieci wrażliwość ekologiczną. Dodatkowo w tym roku szkolnym utworzyliśmy kącik ekologiczny, w którym cały rok trwa zbiórka surowców wtórnych tj. makulatury, baterii, korków. Dzięki przyjaznemu designowi zachęcamy dzieci do wspomagania zbiórki, jest to dla nich prawdziwa zabawa.