607 543 141

ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Mokotów

Pon-Pt. 6:30 18:00     przedszkole po Angielsku EN przedszkole po Angielsku IT

Jasełka

śr., 12/16/2020 - 21:31

W dniu dzisiejszym po godz. 9:30 w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka przygotowane przez naszych przedszkolaków.Dzieci zaprezentowały się w pięknych strojach. Odgrywały swoje role, mówiły wierszyki, śpiewały kolędy oraz piosenki.Drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy Wam za tak liczną obecność na transmisji ZOOM z Jasełek.Mimo ograniczeń wprowadzonych w nasze życie przez pandemie, efekty pracy naszych przedszkolaków obejrzało dzisiaj ponad 50 osób :)Ozdoby świąteczne wykonane w ostatnich dniach przez naszych przedszkolaków mogą Państwo dzisiaj zakupić na kiermaszu za dowolną darowiznę. Cały dochód z kiermaszu przekażemy na potrzeby DOMU DZIECKA SEMERIA BHAVAN W INDIACH prowadzonego przez Ojców Barnabitów.