ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Mokotów

Pon-Pt. 6:30 18:00     przedszkole po Angielsku EN przedszkole po Angielsku IT

Zajęcia dodatkowo płatne

Taniec Nowoczesny - Akademia Tańca Hakiel

Zajęcia te wykorzystują wiele technik tanecznych m.in. hip-hop, funky i jazz. Nauka układów tanecznych jest wspaniałą formą aktywności, która poprawia kondycję oraz rozwija pamięć ruchową. Dzięki zajęciom tanecznym dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, świetnie się bawią oraz uczą się współpracy w grupie. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 30 minut.

Podłoga Interaktywna - FunFloor

Zajęcia z podłogą interaktywną to wyjątkowa forma edukacji połączona z aktywnością ruchową. Dzięki specjalnie opracowanym scenariuszom zajęć dzieci z radością uczą się nowych zagadnień i szybko utrwalają nabytą już wiedzę. Uwaga dzieci zostaje ukierunkowana na treści edukacyjne poprzez stymulowanie wszystkich zmysłów. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 30 minut.

Indywidualna terapia logopedyczna

Indywidualne spotkania z logopedą odbywają się na prośbę rodzica, po przeprowadzonym badaniu przesiewowym stwierdzającym potrzebę dziecka do prowadzenia terapii w zakresie poprawy mowy. Zajęcia z logopedą odbywają się raz w tygodniu i trwają 30 minut.