ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Wilanów

Pon. - Pt. 6:30 - 18:00     przedszkole po Angielsku EN

Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności w Warszawie

Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności to Instytut Zakonny działający na prawie papieskim, założony przez o. Tommasa Maniniego (barnabitę) i Elenę Bettini w 1832 roku w Rzymie.

Sercem charyzmatu Zgromadzenia jest ufne powierzenie się Bożej Opatrzności w posługiwaniu braciom oraz siostrom najbardziej potrzebującym, a przede wszystkim dzieciom, młodzieży biedneji opuszczonej.

Dziś Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności obecne jest we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Chile, Brazylii, Indiach i Polsce.

Siostry pracują przede wszystkim w szkołach podstawowych i średnich, przedszkolach, parafiach, prowadzą także ośrodki dla dzieci emigrantów, domy opieki dla seniorów i chorych oraz stołówki dla biednych.

• Prowadzimy zapisy do żłobka i przedszkola - zapraszamy!  | Dzień Babci i Dziadka - 21.01, godz. 11:15 | Zebranie rodziców 28.01 o godz. 18.00 | Bal karnawałowy - 30 stycznia o godz. 10.15