ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Wilanów

Pon. - Pt. 6:30 - 18:00     przedszkole po Angielsku EN

Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności w Warszawie

Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności to Instytut Zakonny działający na prawie papieskim, założony przez o. Tommasa Maniniego (barnabitę) i Elenę Bettini w 1832 roku w Rzymie.

Sercem charyzmatu Zgromadzenia jest ufne powierzenie się Bożej Opatrzności w posługiwaniu braciom oraz siostrom najbardziej potrzebującym, a przede wszystkim dzieciom, młodzieży biedneji opuszczonej.

Dziś Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności obecne jest we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Chile, Brazylii, Indiach i Polsce.

Siostry pracują przede wszystkim w szkołach podstawowych i średnich, przedszkolach, parafiach, prowadzą także ośrodki dla dzieci emigrantów, domy opieki dla seniorów i chorych oraz stołówki dla biednych.

• Zapisy do żłobka i przedszkola na rok szkolny 2019/2020 jeszcze trwają. Ostatnie wolne miejsca, zapraszamy! | 16.10 z okazji  Światowego Dnia Chleba odbędą się zajęcia edukacyjne pt.,,Od ziarenka do bochenka”;wszystkie grupy | 17 .10 - „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” – rozstrzygnięcie konkursu wewnątrz przedszkolnego | 18.10 - Dzień Poczty Polskiej - zajęcia edukacyjne; wszystkie grupy. Grupa Delfiny - wycieczka na Pocztę.