ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Wilanów

Pon. - Pt. 6:30 - 18:00     przedszkole po Angielsku EN

Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności w Warszawie

Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności to Instytut Zakonny działający na prawie papieskim, założony przez o. Tommasa Maniniego (barnabitę) i Elenę Bettini w 1832 roku w Rzymie.

Sercem charyzmatu Zgromadzenia jest ufne powierzenie się Bożej Opatrzności w posługiwaniu braciom oraz siostrom najbardziej potrzebującym, a przede wszystkim dzieciom, młodzieży biedneji opuszczonej.

Dziś Zgromadzenie Córek Bożej Opatrzności obecne jest we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Chile, Brazylii, Indiach i Polsce.

Siostry pracują przede wszystkim w szkołach podstawowych i średnich, przedszkolach, parafiach, prowadzą także ośrodki dla dzieci emigrantów, domy opieki dla seniorów i chorych oraz stołówki dla biednych.

• Prowadzimy zapisy na rok szkolny 2019/20, zapraszamy dzieci w wieku od 1,5 do 4 lat | 23.04 - Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci - zajęcia edukacyjne dla dzieci ze wszystkich grup. | 24.04 - dzieci z grupy Biedronki i Delfinki pojadą na warsztaty do  Muzeum Drukarstwa pt.,,Drewniane, ołowiane- literki zaczarowane”;  wyjazd autokarem o godz. 9.00 | 30.04 - przedstawienie teatralne ,,Król bocian"; wszystkie grupy, godz. 9.15