607 543 141

ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Mokotów

Pon-Pt. 6:30 18:00     przedszkole po Angielsku EN przedszkole po Angielsku IT

Aktualności

Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień spadającego liścia. Dzieci przywitały kolorową jesień podczas spaceru po przedszkolnym ogrodzie, zbierając kolorowe liście.
Dziś w naszym przedszkolu odbyła się integracja z Rodzicami, podczas której mogliśmy poznać się bliżej oraz spędzić wspólnie czas. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie, bawiliśmy się świetnie!
Dziś w naszym przedszkolu obchodzimy szczególne święto, a jest nim Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym podopiecznym. Jesteśmy tutaj dzięki Wam!
W niedzielę, tj. 19.09.2021r. o godzi. 11:00 w Kościele Parafialnym odbyła się msza święta z udziałem dzieci, rodziców i kadry nauczycielskiej. Dziękujemy wszystkim za obecność w tym dniu.
Opieka wakacyjna 28 cze 2022
Drodzy Rodzice, od 4 lipca do 31 sierpnia nasze przedszkole będzie realizować opiekę wakacyjną. W tym czasie czekamy na Wasze pociechy w godzinach 08:00 - 16:00. Przypominamy również o przerwie remontowej w dniach 01.08 - 14.08, podczas której przedszkole będzie zamknięte.
Dzień Oceanów 09 cze 2022
Wczoraj z okazji Dnia Oceanów, w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci obejrzały film o naszych podwodnych przyjaciołach. Następnie wykonały piękne prace plastyczne na zadany temat.
Czytankowo 07 cze 2022
Dziś w naszym przedszkolu miało miejsce siedemnaste, a zarazem ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu Czytankowo czyli "Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato", podczas którego dzieci wysłuchały bajki "Cudowna Wyspa Dziadka" czytanej przez jednego z naszych Tatusiów. Pod koniec spotkania Tata... Czytaj więcej
Dzień Dziecka 07 cze 2022
W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy bardzo ważne święto w życiu całego przedszkola, Dzień Dziecka. Z tej okazji dzieci przygotowały owocową pizzę, a także owocowe pojazdy. Następnie uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez nauczycieli. Najmłodsza grupa zastała w swojej sali basen z piłeczkami.... Czytaj więcej
Światowy Dzień Soku 01 cze 2022
W poniedziałek z okazji Światowego Dnia Soku nasze przedszkolaki w ramach zajęć z Kuchcikowa przygotowały sok warzywno-owocowy. Wszystkim bardzo smakował!
Wczoraj spotkaliśmy się na mszy świętej z okazji 125 rocznicy kanonizacji św. Antoniego Marii Zaccarii. Dziękujemy wszystkim za przybycie i spędzenia tego dnia na wspólnej modlitwie.