ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Mokotów

Pon-Pt. 6:30 18:00     przedszkole po Angielsku EN przedszkole po Angielsku IT

Przedszkole Mokotów Żłobek

Z radością wyczekujemy Pierwszego Dnia Wiosny! Jeszcze tylko 3 dni :)

Przedszkole Mokotów
Dzień Matematyki 12 mar 2021

W tym dniu w naszym przedszkolu odbył się Dzień Matematyki. Przedszkolaki uczyły się poprzez zabawę i wyjątkowe gry zespołowe, utrwalajac wiedzę min. o figurach geometrycznych.

Dzień Kobiet 08 mar 2021

Wszystkiego co najlepsze w Dzień Kobiet!

Przedszkole Mokotów Żłobek
Dzień Dentysty 05 mar 2021

W tym dniu przedszkolaki obejrzały filmy edukacyjne o myciu zębów, śpiewały piosenki takie jak np. "Szczotka, pasta, kubek ciepłą woda".  Dzieci z wszystkich grup myły swoje zęby. Przedszkolaki z grupy BIEDRONKI i MOTYLKI użyły preparatu DROPINGO, który swoją niebieską barwą pokazuje osad... Czytaj więcej

Kino Bambino 24 lut 2021

Tego dnia przedszkolaki wybrały się do naszej sali kinowej. Każdy miał swój bilet, który na wejściu trzeba było zapieczętować.Zajadając pyszny popcorn dzieci obejrzały ciekawą bajkę.

Środa Popielcowa 17 lut 2021

W tym dniu wspólnie z Ojcem Tomaszem modliliśmy się w Kaplicy. Poznaliśmy symbolikę popiołu oraz znaczenie tego dnia.

Walentynki 15 lut 2021

Tego dnia uczyliśmy się czym jest MIŁOŚĆ. Przedszkolaki przygotowywały ozdoby w kształcie serduszek.

Tłusty czwartek 11 lut 2021

W tym dniu uczciliśmy Tłusty Czwartek jedząc wspólnie smakowite pączki.

Bal karnawałowy 11 lut 2021

W tym dniu w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy. Każdy z uczestników balu przebrał się za wybraną postać. Przedszkolaki przebrały się np. za księżniczki, kotki, aniołki  a nawet rycerzy. Dzieci brały udział z zabawach i tańcach. Był przyszykowany poczęstunek.