607 543 141

ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Mokotów

Pon-Pt. 6:30 18:00     przedszkole po Angielsku EN przedszkole po Angielsku IT

Aktualności

Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każdy z naszych podopiecznych mógł przynieść ze sobą do przedszkola swoją ulubioną maskotkę. Brali także udział w zorganizowanych zabawach i konkursach.
W niedzielę, tj. 21.11.2021r. o godz. 11:00 w Kościele Parafialnym odbyła się msza święta z udziałem dzieci, rodziców i kadry nauczycielskiej. Dziękujemy wszystkim za obecność w tym dniu.
Dziś w naszym przedszkolu zakończyliśmy Triduum Matki Bożej Opatrzności, czyli cykl trzech spotkań w kaplicy, podczas których nasze przedszkolaki wraz z wychowawcami odmawiały krótką modlitwę.
Czytankowo 18 lis 2021
Dziś w naszym przedszkolu miało miejsce siódme w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu Czytankowo czyli "Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato", podczas którego dzieci wysłuchały bajki "Szeptanka o krasnoludkach" czytanej przez jedną z naszych Mam. Pod koniec spotkania Mama otrzymała od przedszkola... Czytaj więcej
Dzisiaj z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne. Dzieci w tym czasie zapoznały się ze znaczeniem symboli narodowych. To były bardzo pouczające lekcje.
Dziś w naszym przedszkolu odbył się Dzień Postaci z Bajek, podczas którego nasi podopieczni wraz z opiekunami przebrali się za swoich ulubionych bohaterów. Podczas wspólnej zabawy gościliśmy np. Elsę, Królewnę Śnieżkę, Dinozaura, a nawet Gołębia.
Dzień Zaduszny 04 lis 2021
Dziś przedszkolaki z grup Biedronki, Zajączki i Sówki wybrały się na Cmentarz Wilanowski, żeby zapalić znicze i odmówić krótką modlitwę z okazji niedawno obchodzonego Święta Zmarłych.
Czytankowo 03 lis 2021
Dziś w naszym przedszkolu miało miejsce piąte w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu Czytankowo czyli "Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato", podczas którego dzieci wysłuchały bajki "Calineczka" czytanej przez jedną z naszych Mam. Pod koniec spotkania Mama otrzymała od przedszkola certyfikat "... Czytaj więcej
Teatr TAK 03 lis 2021
W tym dniu gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru TAK. Mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl "Śmieciaki ratują świat". Spektakl rozwijał dzieci między innymi poprzez elementy języka angielskiego oraz angażował  poprzez elementy interaktywne takie jak gra na EKO... Czytaj więcej
Urodziny Basi 02 lis 2021
Dziś swoje 4 urodziny obchodzi Basia  z grupy Zajączki. Z tej okazji dzieci zjadły pyszny tort!