607 543 141

ul. Jana III Sobieskiego 15, 02-930, Warszawa - Mokotów

Pon-Pt. 6:30 18:00     przedszkole po Angielsku EN przedszkole po Angielsku IT

Aktualności

Kino dla dzieci Przedszkole Żłobek Wilanów Mokotów
Kino Bambino 16 cze 2021
W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbyło się Kino Bambino. Grupa motylki i grupa biedronki wspólnie obejrzały bajkę.
Przedszkole Mokotów Żłobek Wilanów
Festyn Rodzinny 14 cze 2021
W niedziele w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2020/2021.Rozpoczeliśmy wspolną Mszą Świętą Dziękczynną na której nasi podopieczni zaśpiewali kilka pieśni. Po mszy odbyło się zakończenie roku wszystkich grup wraz z wręczeniem dyplomów.Mimo... Czytaj więcej
Przedszkole Mokotów Żłobek Wilanów
W naszym przedszkolu w najbliższą niedziele odbędzie się Festyn Rodzinny. Rozpocznie się Mszą Świętą Dziękczynną o godzinie 11:00. Przygotowaliśmy wiele atrakcji i zabaw.Nie możemy się doczekać wspólnego czasu :) 
Przedszkole Mokotów Żłobek Wilanów
Dzień Chemika 07 cze 2021
W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się Dzień Chemika. Przedszkolaki uczyli się poprzez zabawę.
W dniu dzisiejszym przedszkolaki z grupy Biedronki i Motylki wspólnie wybrały się na wycieczkę. Celem podróży był Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.Dzieci zwiedziły wystawę Bzzz! 
Dzień Dziecka Przedszkole Mokotów Wilanów
Dzień Dziecka 01 cze 2021
Dziś obchodzimy Dzień Dziecka :) W naszym przedszkolu dzień pełen atrakcji i radości! Wszystkim Dzieciom życzymy dużo radości i Bożego błogosławieństwa :)    
Dzień Matki Przedszkole Mokotów Wilanów
W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki z grupy Motylki wystąpiły przed swoimi rodzicami.
Dzień Matki Przedszkole Mokotów Wilanów
W dniu dzisiejszym po południu dzieci z grupy Misie i z grupy Biedronki wystąpiły przed swoimi rodzicami.
Dzień Matki Przedszkole Mokotów Wilanów
Dzień Matki 26 Maj 2021
Dziś obchodzimy Dzień MatkiZ tej okazji dziękujemy wszystkim Mamom za ich troskę, cierpliwość i przede wszystkim miłość!Kochane Mamy, życzymy Wam dużo pokoju, siły i odwagi :)Ojcowie Barnabici składają wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia wraz z modlitwą o Boże błogosławieństwo. Matka to... Czytaj więcej
Przedszkole Mokotów Żłobek
Próby trwają! 25 Maj 2021
W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu trwają próby przed jutrzejszym występem dzieci z grupy Misie i Biedronki na dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki z grupy Motylki wystąpią dla rodziców w czwartek 27.05.2021 r.  :)